Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi
Sanat Tarihi Bölümü

İç Paydaşlarla İlişkiler

-  Bölüm başkanımız Prof. Dr. Ayşe Çaylak Türker ve Arş. Gör. Dr. Özge Gençel, 26.05.2022 tarihinde lisans öğrencilerimizin sınıf temsilcileriyle bir araya geldi. Öğrencilerimizin eleştiri, öneri ve beklentilerini paylaştığı toplantıda eğitim programımıza ve ders dışı etkinliklerimize dair değerlendirme yapıldı.

 

-  Bölüm başkanımız Prof. Dr. Ayşe Çaylak Türker, öğrencilerin talebiyle eğitim programımıza eklenen ve 2021-2022 Akademik Yılı'nda ilk kez açılan SAN3041 Grekçe I ve SAN3042 Grekçe II derslerine dair, dersleri alan öğrencilerle 24.05.2022'de bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı. Derslerin, programa ve öğrencilere sağladığı katkı üzerine değerlendirme yapıldı, benzer nitelikte açılabilecek farklı dersler için öğrencilerin görüş ve önerileri alındı. 

 

- Bölüm Staj Koordinatörümüz Doç. Dr. Oğuz Koçyiğit ve Arş. Gör. Dr. Özge Gençel, öğrencilerimizle bir araya gelerek Sanat Tarihi alanında staj imkânları, bölümümüzün staj uygulamaları ve staj yapmak isteyen öğrencilerin takip etmesi gereken adımlar hakkında bilgilendirme yaptı.

- Bölümümüzün 2021-2022 eğitim yılı oryantasyon toplantısı, 18 Ekim 2021 tarihinde gerçekleştirildi. Detaylar ve fotoğraflar için tıklayınız.

- Sanat Tarihi Topluluğu Konferansları kapsamında, bölümümüz öğretim üyesi Prof. Dr. Ali Osman Uysal 20 Aralık 2018'de, Troia Kültür Merkezi'nde "Akköy Seramikçiliği" başlıklı bir konuşma gerçekleştirmiştir.