Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi
Sanat Tarihi Bölümü

Dış Paydaşlarla İlişkiler

- Sanat Tarihi Topluluğu ve Bölüm öğrencileri 20 Mayıs 2022'de Troya Müzesi'ni ve ören yerini ziyaret edip A Section of Troy (Troya'dan Bir Kesit) belgeselinin gösterimine katıldılar.

- Bölümümüz mezunu ve Sakarya Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Erkan Atak, 17 Mayıs 2022'de kariyer yolculuğunu ve akademik kariyer adımlarıyla ilgili deneyim ve görüşlerini öğrencilerimizle paylaştı. 

 

- Bölümümüz, Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Sayın Mehmet Uğur Yavuz'un katılımıyla 9 Mayıs 2022'de kariyer etkinliği düzenledi. Lisans ve lisansüstü öğrencilerimizin katıldığı etkinlikte, Mehmet Uğur Yavuz kariyer planlama konusunda görüş ve önerilerini paylaştı.

 

- Bölümümüz öğretim üyesi Doç. Dr. Solmaz Bunulday ve Doç. Dr. Semiha Altıer 14 Mayıs 2022 tarihinde mezunlarımızla bir araya geldi. Mezunlarımız eğitim hayatlarına ve mesleki yaşamlarına dair görüş ve deneyimlerini paylaştılar.

- Bölümümüz öğretim üyesi Doç. Dr. Semiha Altıer 3 Kasım 2021 tarihinde mezunlarımızla bir araya geldi. Mezunlarımız mesleki yaşamları ile ilgili bilgi ve deneyimlerini paylaştılar.

- Sanat Tarihi Topluluğu Konferansları kapsamında, Troya Müzesi Müdürü Rıdvan Gölcük 28 Kasım 2019'da bölümümüzde "Rus Salatasından Amerikan Salatasına: Türk-Amerikan İlişkilerin Anadolu Arkeolojisine Yansıması" başlıklı bir konuşma yapmıştır